Koç Burcu – 25 Ocak 2014 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu 0 No Comments

Olaylara olumlu yaklaşabilmek, olumlu tarafları görmek veya iyi niyetli olmak ne kadar zor olsa da istekleriniz yerine gelene veya amaçlarınıza ulaşana kadar bu türlü hareketlerde ısrarcı olmanızda fayda var. Başarıyı garantiledikten sonra istediğiniz şekilde ilerleyebilirsiniz. Grup organizasyonları ve iş birliklerinin arttığı bir aydasınız. Sosyal aktivitelere önem vermek gerekiyor. Tüm burçlar için gün geneli: Tatlı dil yılanı deliğinden çıkartır malum. Bugün söylemlerimizde daha tatlı dilli olmaya çalışmamızda, isteklerimizi zarif rica cümleleriyle tamamlamamızda ve yanımızdan ayrılan kişilerin ilk olarak psikiyatrlarını görmeye gitme nedeni olmamaya çalışmamızda fayda var. Olumlu bakabilmek ve olumlu iletişim kurmak çok yol almamızı sağlayabilecekken, karamsarlık veya kabalık tüm yolların kapanmasına neden olabilir. Bugün için tutum her şey!Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın.Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Bugün yine bazı sorularla sıkboğaz edilebilirsiniz. Bunu sineye çekmek zorundasınız. Suçlu görüldüğünüz davranışların hata mı, yoksa karşı konulmaz duygusallıklar mı olduğu konusundaki karmaşanız bir süre daha sürecek.

Alacaklarınızı toplayamıyorsunuz. Koşulları bildiğinizden fazla ısrarcı da olamıyorsunuz. Önümüzdeki günlerde bir satın alma konusunda büyük bir harcamanız olabilir.

Sizi sınırladığına inandığınız maddi sorumluluklarınızın aslında ne kadar ciddiyet gerektirdiğinin farkına varmalısınız. Plansız borçlanmaların önüne geçmeyin ve riskleri ölçüp biçmeden finansal vaatlere imza atmayın.

Ãœstüne gidilmedikçe bazı davranışlar, ihtimal vermediğiniz olasılığın ortamını hazırlayabilir. Uzlaşma için ortam hazır derken, karşılıklı olarak buna ne kadar niyetli olduğunuzu da gözden geçirmeniz gerekiyor. Biraz zorlanacaksınız gibi

Sevgilinize vermiş olduğunuz sözü yerine getirmemeniz sizin için mutluluk değil, mutsuzluk getirir. Aşk işlerinde güveni bir kaybederseniz saadeti gölgelemiş olursunuz. İşinizi ilgilendiren bir konuyla ilgili olarak çıkmaz içinde görünüyorsunuz. Şimdilik bir çözümsüzlük söz konusu değilse de tavırlı davranmanızda, biraz hareketlenmenizde yararlar olabilir.

Alacaklarınızı toplayamıyorsunuz. Koşulları bildiğinizden fazla ısrarcı da olamıyorsunuz. Önümüzdeki günlerde bir satın alma konusunda büyük bir harcamanız olabilir.

Kartınız Aşk… Bugün hayatı hiç kimsenin sevmediği kadar seviyor ve bazı işlerinizde damgayı vurmaya çalışıyorsunuz. Oysa başarılarınızın sınırlı olduğunu sizler de biliyorsunuz.

Bugünlerde kendinizi kontrol altında tutmayı başarabilmelisiniz. Bazı durumlara karşı çıkış biçiminiz pek yapıcı olmuyor, buna dikkat etmelisiniz.

Yeniliklere direnme döneminiz. Bu sıralar kendini kısıtlamaya ve fırsatları gereksiz bulmaya oldukça elverişlisiniz. Toparlanmanız gerekiyor, kendiniz tarafından baskılandığınızı fark ettiğinizde derin iç küskünlükler yaşayabilirsiniz. Bir konudaki aşırılığını bugünlerde doruğa çıkartan bir yakınınızla, ciddi tartışmalar içine girebilirsiniz.

Son derece tempolu olacak ve günlük işlerin organize edilmesi gereken şartları aşmaya çalışacaksınız. Ofis ortamınızda düzen gerektiren konular oldukça oyalayıcı olabilir. Eksiklerinizi tamamlamak ve yeni beceriler edinmek için daha fazla çaba göstermeniz gerekli. Sizi aşabilecek konuların üstesinden yardımlaşarak gelmeye çalışırken, sağlığınızı korumalısınız.

En çok ziyaret edilen burç yorumları sitesine göz atın Koç burcu

Bir Cevap Yazın